contact Inloggen

Vacature bekijkenLEERKRACHT NIEUWKOMERSGROEP - EMMAUSSCHOOL

PROVINCIE: Zuid Holland
PLAATS: Rotterdam
VACATURE BIJ: Primair
LOCATIE: De Emmausschool
AANTAL FTE: 1,0

GUNNINGSCRITERIA

Het gewenste uren aantal: 40
De gewenste graad: Niet van toepassing
Ervaring met de doelgroep: Ja
Woonachtig binnen de gewenste straal: 125km
Minimale aantal jaren leservaring: 1
Ervaring met klas: niet-van-belang
Beschikbaar op de gewenste startdatum: 12-09-2017
De geloofsovertuiging: (rooms) katholiek

ONDERWIJSTYPE

Primair onderwijs

OMSCHRIJVING SCHOOL

We willen dat kinderen later in de maatschappij betrokken zijn en daarin kunnen functioneren als zelfstandige, verantwoordelijke volwassenen. In een veilig en prettig onderwijs leerklimaat willen wij leerlingen respectvol met elkaar om leren gaan en hierbij samenwerking en zelfredzaamheid bevorderen. Als gestructureerde school bieden wij onze leerlingen kansen en uitdagingen op sociaal, cognitief en creatief gebied. We zijn van mening dat onze school een plek moet zijn waarin kinderen zich veilig en gerespecteerd voelen. Respect krijgen, jezelf waardevol en geaccepteerd voelen zijn voorwaarden voor ieder mens om tot optimale ontplooiing te komen. Daarom hechten we dan ook veel waarde aan een goed contact tussen ouders en school. Het is "samen op weg" voor de optimale ontwikkeling van ieder kind. 

OMSCHRIJVING FUNCTIE

Vacature (fulltime) voor onze nieuwkomersgroep van 6 tot en met 9 jaar op Emmausschool

'Samen op weg in de wereldstad Rotterdam!'

Wij zijn op zoek naar versterking voor ons lerarenteam. De werkdagen zijn in overleg. Onze grote multiculturele brede binnenstadschool voor 2 tot 12 jaar staat in Delfshaven, het nieuwe westen. Hier hebben wij ruim 600 kinderen in de groepen 1 tm 8. Wij genieten op de Emmaus dagelijks van de leukste kinderen van Rotterdam! Zie www.emmausrotterdam.nl

Heb je humor, een warm inlevings- en relativeringsvermogen? Ben jij enthousiast, eigenwijs, creatief, flexibel en werk je graag adaptief? Neem dan, als ons mogelijk nieuwe collega, zsm contact op met alangmuur@emmaus-rotterdam.nl o.v.v. Docentenmartkplaats of 0683255272

Niet solliciteren indien de reactietermijn is verstreken! Uitsluitend reageren als u voldoet aan bovengenoemd functieprofiel!

(Indien er een link is bijgevoegd en deze niet werkend is, dan is de vacature reeds vervuld).


op de hoogte blijven van de nieuwste vacatures? Schrijf je in voor de e-mailalert