contact Inloggen

Vacature bekijkenDOCENT ENGELS

PROVINCIE: Zeeland
PLAATS: Goes
VACATURE BIJ: Edudelta College
LOCATIE: Goes
AANTAL FTE: 0,5

GUNNINGSCRITERIA

Het gewenste uren aantal: 18
De gewenste graad: Niet van toepassing
Ervaring met de doelgroep: Ja
Woonachtig binnen de gewenste straal: 125km
Minimale aantal jaren leservaring: 1
Ervaring met klas: niet-van-belang
Beschikbaar op de gewenste startdatum: 12-09-2017
De geloofsovertuiging: niet van belang

ONDERWIJSTYPE

Middelbaar / Voortgezet onderwijs

VAKGEBIED

Talen - Engels

OMSCHRIJVING SCHOOL

Binnen onze school zijn drie V’s belangrijk: Vriendelijk, Veilig en Verantwoordelijk. Deze dragen bij aan waar wij sterk in zijn: een kleinschalige en overzichtelijke school die structuur biedt en persoonlijke aandacht heeft voor elke leerling en student.Binnen onze school hebben de leerlingen en studenten de keuze voor onderwijs binnen veel verschillende sectoren. Daarnaast zijn wij nauw betrokken bij het bedrijfsleven, waardoor onze opleidingen extra praktijkgericht zijn.

OMSCHRIJVING FUNCTIE

De docent stuurt het leerproces aan en geeft een aanzet tot het leren, speelt in op de leefwereld van diverse leeftijdsgroepen in de verschillende leerwegen van het voortgezet onderwijs. Begeleidt leerlingen, levert een bijdrage aan de ontwikkeling van de vakplannen en de afstemming van de lessen binnen het eigen team, vaksectie en/of unit. Kan sturing geven aan kleinschalig overleg en aan activiteiten / projecten binnen de locatie en is actief in de beheersing, verdieping en verbreding van de vakinhoudelijke en de – didactische kennis en vaardigheden.

Wij zoeken een enthousiaste docent die in ons kleine en gemotiveerde team  een bijdrage wil leveren aan de verdere ontwikkeling van onze locatie.

Functie-eisen:
· Bevoegd voor het geven van lessen Engels op het Mbo;
· pedagogisch, vakinhoudelijk en didactisch competent;
· voldoen aan de overige basiscompetenties van de wet BIO;
· mee willen werken aan het ontwikkelen van onderwijs.

Benoeming:
de functie betreft een tijdelijke benoeming in functieschaal LB van de 
CAO Mbo

Aanvullende informatie:
De vacature is gelijktijdig intern en extern geplaatst.
Telefonische informatie wordt verstrekt door de heer M. Flore
(06-395.707.96)

Sollicitatie:
Stuur uw gemotiveerde reactie en een uitgebreid c.v. bij voorkeur per mail o.v.v. Docentenmarktplaats naar: vacature@edudelta.nl

Niet solliciteren indien de reactietermijn is verstreken! Uitsluitend reageren als u voldoet aan bovengenoemd functieprofiel! (Indien er een link is bijgevoegd en deze niet werkend is, dan is de vacature reeds vervuld).


op de hoogte blijven van de nieuwste vacatures? Schrijf je in voor de e-mailalert